Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 845-che-5

1,890.00 ден

Ноќница

избриши
Број на продукт noc845-che-5 Категорија

Опис

Само фрлете поглед на оваа секси ноќница и веднаш ке посакате да ја имате.
Сензуална ноќница во убава пурпурна боја со прилагодливи ремени и обложени корпи украсени со нежна црна чипка за нагласени гради.
Шармантни женствени карнери на долниот дел од ноќницата.
Направена од нежен на допир и еластичен сатен (95%полаимид и 5%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,