Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 846-bab-1

1,890.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт noc846-bab-1 Категорија

Опис

Вие,тој и вашата секси долна облека….подгответе се.
Оваа ноќница ке ви даде фантастичен изглед и голема доза задоволство…Неверојатно шармантна со елегантно заводлив дизајн. Деликатна суптилно сјајна ткаенина.
Триаголни корпи направени од чипка со цветен дизај за фантастично нагласени гради и две сатенски ленти за прицврстување на предната страна.
Комбинација на мазен сатен со црна моќна чипка.
Производот вклучува ноќница и килоти од пријатен еластичен материјал. (95% полиамид и 5% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,