Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 846-che-1

1,790.00 ден

Ноќница и Танга

избриши
Број на продукт noc846-che-1 Категорија

Опис

Изберете ја оваа фантастична ноќница и нека вашето тело изгледа неверојатно во неа. Вие го заслужувате тоа. Неверојтано секси ноќница направена од суптилно сјајна ткаенина.
Сензуален, совршен и прилагодлив дизајн со прилагодливи прерамки кои лесно се регулираат.
Корпи направени од нежна чипка со цветен дезен за фантастичен изглед на градите, како и чипка на страните од колковите која дава посебна линија на телото.
Производот вклучува ноќница и танга од деликатен еластичен материјал.(95% полиамид и 5% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,