Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 856-bab-1

1,990.00 ден

Ноќница и килоти

избриши
Број на продукт noc856-bab-1 Категорија

Опис

Зачинета фантазија…можете да ја исполните на многу пријатен начин со вашиот сакан и оваа возбудливо секси ноќница.
Шармантна ноќница со цветен дезен и прилагодливи вкрстени на грбот ремени.
Отворено деколте со неверојатен изглед на градите.
Кратка ноќница која се закопчува на предната страна и отворен предниот дел.
Производот вклучува ноќница и килоти од мека совршено еластична ткаенина. (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,