Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 860-che-1

1,990.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт set860-set-1-1 Категорија

Опис

Вашето тело прекриено со суптилни цветови, вашата биста и грбот украсени со секси ремени и прекрасен накит.

Ке бидете неверојатно шармантна со оваа ноќница.

Примамлива црна чипка со четири ремени прекрстени на грбот и ремени на градите кои нудат неверојатно секси изглед.

Сите ремени се прилагодливи.

Мали детали од сјаен накит мегу градите.

Производот вклучува ноќница и чипкана танга.

Еластична и деликатна ткаенина (90% полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,