Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 869-che-1

1,990.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт set869-che-1 Категорија

Опис

Секси црна ноќница изработена од прозирен тул со прилагодливи ремени кои лесно се монтираат.
Сјајна суптилна чипка украсена со чипка во сина нијанса…совршен иглед на градите.
Елегантна нежна на допир и еластична ткаенина. (94%полиамид и 6%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,