Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница 874 che -2

2,090.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт 874-che-2 Категорија

Опис

Подгответе се за многу љубов и задоволство со оваа суптилно бела ноќница во комбинација со беж чипка.
Мека корпа на гради со прилагодливи ремени прекрстени на грбот кои даваат дополнително секси изглед.
Деликатна и еластична ткаенина 85%полиамид и 15% еластин

Дополнителни информации

Големина

,