Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Amarone

1,890.00 ден

Ноќница и Танга

избриши
Број на продукт nocamarone Категорија

Опис

Секси сатенска ноќница во црна боја со сјајна чипка со цветен дезен и розови детали.

Моделот има прилагодливи прерамки, меки корпи од прозирна чипка и вклучува сатенска танга.

Направен од мека еластична ткаенина (90% полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,