Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Auroria

2,090.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт nocAuroria Категорија

Опис

Секси, женствена, симпатична. Облечи ја на себе оваа прекрасна ноќница и нека оваа ноќ биде посебна.
Огромно задоволство и инспирација ви нуди оваа ноќница во сина боја. Корпи покриени со сатнска ткаенина украсена со машна меѓу градите која дава посебен шарм.
Ремени кои лесно се регулираат, вертикало вметната чипка која дава ефект на истенчен изглед.
Еластична мрежа која совршено се прилагодува на облините (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,