Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Bisquitta

1,990.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт nocBisquitta Категорија

Опис

Прекрасна долна облека која дава големо задоволство.
Оваа супер секси ноќница ке ве шармира со својот неверојатен дизајн примамливи детали и прекрасни бои. Добијте совршен изглед со оваа деликатна црна ноќница со прекрасни украси, мека корпа направена од беж чипка со сјаен детаљ меѓу градите и еластични ремени кои се врзуваат на вратот.
Од двете страни има расцепи со сатенски лак на долнот дел од ноќницата.
Оди во комбинација со танга.
Нежен и еластичен материјал. (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,