Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Diyosa chemise

2,490.00 ден

Ноќница

избриши
Број на продукт nodyis Категорија

Опис

Овој рез ќе биде совршен за вас! Примамливи ленти и голем акцент на вашите облини.
Што повеќе би можеле да побарате? Игрива тантела додава шарм и уникатност на Diyosa.
Носењето на оваа ноќница е посебно задоволство – и за вас и за него! Можам да ве уверам дека не ви треба некоја посебна пригода да си подарите такво чудо.
Материјал мек на допир (90% полиамид,10%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,