Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Dotina chemise

1,790.00 ден

Ноќница и Танга

избриши
Број на продукт nocdotina Категорија

Опис

Барате совршено женски дизајн и неверојатно секси детали…
Дотина е вашиот вистински избор.
Елегантна ноќница припиена за тело.
Ноќница со вметнат градник со обложени корпи, со детали од тул и кругови сатен.

Прилагодливи ремени.

Долниот дел е направен од провиден тул од кој совршено се гледа телото.

Танга од тул со кружни сатенски детали.

Мек и еластичен материјал. (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,