Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Emperita che

2,090.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт setemperita Категорија

Опис

Елеганција и женственост во кралско издание.

Елегантна ноќница со длабоко деколте украсено со нежна декоративна чипка на градите.
Прилагодливи ремени кои совршено се вклопуваат.

Сетот содржи ноќница и танга од ист кадифен материјал во комбинација со чипка.

Прозирен флексибилен материјал (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,