Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Secred Chemise (exstremely feminine)

2,090.00 ден

Ноќница и Танга

избриши
Број на продукт nocsecred Категорија

Опис

Романтична ноќница која ке ги разгори вашите страсти.
Црвена сатенска ноќница декорирана со чипка на градите и странично по телото која совршено се вклопува на вашето тело.
Прилагодливи ремени.
Убава и еластична ткаенина. (100 % полиестер)

Дополнителни информации

Големина

,