Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Fiorenta

1,890.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт nocfiorenta Категорија

Опис

Со ноќница Фиорента едноставно ке ве обожава…
Ноќница со цветен мотив направена од мек тул кој се вклопува совршено.
Корпи без фишбан, и прилагодливи вкрстени ремени на грбот кои лесно се регулираат.
Длабок расцеп на предниот дел од стомакот украсен со декоративн сјајни детали.
Рабови украсени со мала декоративна чипка. Убава и мека ткаенина (90% полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,