Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Heartina black

2,490.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт nodyis-1 Категорија

Опис

Дали сте подготвени за голема доза на задоволство? Сакате да се чувствувате апсолутно неверојатно? Запознајте ја ноќницата на Хартина во секси, црна боја и набавете ја!
Цветна чипка и прекрасни украси ќе направат да изгледате навистина зачудувачки. Дали сте се прашувале како можете да го изненадите вашиот љубовник кога ќе се врати дома после работа? Сега го знаете тоа! Остатокот од денот ќе биде многу пријатен за вас и за него…
Мек и растеглив материјал (85%полиамид,15%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,