Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Heartina red

2,490.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт nodyis-1-1 Категорија

Опис

Со оваа суперљубива ноќница можете да се чувствувате навистина посебно. И вие го заслужувате тоа!
Замислете многу убави цвеќиња кои ви даваат симпатичен изглед и интензивна црвена боја како ги палат вашите сетила.
Звучи неверојатно нели? Со Heartina секој момент ќе ви биде неверојатно пријатен!
Деликатен и растеглив материјал (85%полиамид, 15%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,