Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Imperia

1,890.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт nocImperia Категорија

Опис

Елеганција која ке ги ослободи вашите емоции.
Елегантно нежна чипка која ги прикрива градите и разлеана мрежа кој ги прикрива несовршеностите на телото.
Удобна на тело со прилагодливи ремени кои ќе ви овозможат да се чуствувате пријатно.
Оди во комбинација со танга од нежна чипка (90% полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,