Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Jolierose chemise

2,490.00 ден

Ноќница и Танга

избриши
Број на продукт nocroug-1 Категорија

Опис

Дали оваа ноќница е она што го барате…
Ние ја подготвивме за вас…како идеален подарок за вашата сакана..
Прекрасна ноќница во црвена боја со длабока корпа во комбинација со црвена танга од ист
еластичен и свиленкаст материјал. (85%полиамид и 15%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,