Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Julitta chemise

1,890.00 ден

Ноќница и Танга

избриши
Број на продукт nocjulitta Категорија

Опис

Барате совршено женски дизајн и неверојатно секси детали…
Дотина е вашиот вистински избор.
Елегантна ноќница припиена за тело.
Ноќница со вметнат градник со обложени корпи, со детали од тул и кругови сатен.

Мек и еластичен материјал. (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,