Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница kisselant

2,090.00 ден

Ноќница и Танга

избриши
Број на продукт nockisselant Категорија

Опис

Оваа ноќница е совршен детал за вашата романтична вечер.
Деликатна и женствена ноќница украсена со цветни мотиви.
Обложени корпи за совршено кренати гради.
Отворена на предната страна, споена само со сатенска лента меѓу градите во комбинација со танга.
Убава еластична ткаенина (94%полиамид и 6%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,