Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Lovica

1,890.00 ден

Ноќница и танга

избриши
Број на продукт noclovica Категорија

Опис

Со оваа секси црвена ноќница ке изгледате жешко и неверојатно женствена.
Почуствувајте го прекрасниот допир на мазна ткаенина и нежна чипка. Ке ве збогати со шарм кој ке се претвори во големо искушение вечерва.
Сензуална ноќница во интензивна црвена боја направена од деликатен материјал со прекрасен сјај и мазна на допир. Прилагодливи ремени кои гарантираат лесно прилагодување и сјајни декоративни бисери меѓу градите.Убава еластицна ткаенина (95% полиамид и 5% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,