Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Miamor

1,790.00 ден

Ноќница

избриши
Број на продукт nocmiamor Категорија

Опис

Црна сјајна ткаенина и секси чипка ке изгледаат одлично на вас и ке ви доловат романтична вечер.
Неверојатно женствена и грациозна ноќница со сјајни детали и длабоко изразено деколкте кое ви нуди сексипил.
Ремени кои се регулираат и странични расцепи кои ги нагласуваат облините -детали исполнети со совршенство.
Вклучени црни танга.
Убава и еластична ткаенина. (85%полиамид и 15%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,