Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Rougebelle babydoll

2,390.00 ден

Ноќница и Танга

избриши
Број на продукт Rougebelle-babydoll Категорија

Опис

 

Да се биде жена е прекрасно…тоа подобро може да го почуствувате со ноќницата Rougebelle…
Лесен и воздушест материјал со лесен пад во кој секоја жена ке се чуствува совршено.
Ноќница во црвена боја изработена од тул украсен на рабови со нежна чипка.
Сетот содржи танга и ноќница (94%полоамид и 6% епастин)

Дополнителни информации

Големина

,