Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Ноќница Rougebelle chemise

2,390.00 ден

Ноќница и Танга

избриши
Број на продукт nocroug Категорија

Опис

Долна облека која нуди шарм и сензуалност. Тоа е Rougebelle…

Ноќница во црвена боја изработена од прозирен тул во комбинација со нежна чипка.
Сензуален пресек на грбот, нежна чипка која ги краси рамената…
Во неа ке се чуствувате совршено…
Се состои од два дела ноќница и танга изработени од 94% полиамид и 6%еластин.

Дополнителни информации

Големина

,