Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 810-seg-1

2,190.00 ден

Градник и танга со зартер во еден дел.

избриши
Број на продукт set810-seg-1 Категорија

Опис

Убава црна дезенирана чипка…совршен рецепт за жешка ноќ…
Заводлив градник со обложени корпи кои даваат акцент на кренати гради и прилагодувачки ремени. Во сетот се вклучени и танга поврзани со жабици….доста впечатлив сет на прв поглед. Чорапи не се вклучени.
Мека еластична ткаенина (90% полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,