Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 810-seg-3

2,190.00 ден

Градник и танга со зартер.

избриши
Број на продукт 810-seg-3 Категорија

Опис

Убавината и сензуалноста легаат во овој сет…
Сет од три дела градник, подвезици и танга. Градникот е изработен од елегантна чипка со полнети корпи, прилагодливи ремени во прекрасна бордо нијанса која едноставно привлечува.
Подвезици со интересен крој на задниот дел кои оставаат простор да дојде до израз елегантната чипка на танга од која се изработени.
Мек и еластичен материјал ( 85% полиамид и 15% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,