Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 818-SEG-1

2,090.00 ден

Зартер градник и танга

избриши
Број на продукт setFirella-1 Категорија

Опис

Дали знаете дека магија постои? Можете сами да се уверите!
Сè што ви треба е obsessive кутија со овој прекрасен комплет внатре.
Облечете го и… проверете како работи! Ќе се претворите во божица на сексапилот – само со трепкање на окото!
Убав, растеглив и прилагодлив материјал (85%полиамид, 15%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,