Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 828-ted-1

1,990.00 ден

Градник и килоти

избриши
Број на продукт set828-ted-1 Категорија

Опис

Три совршени зборови кои го опишуваат овој совршен сет…уникатна, прекрасна и заводлива.
Пробајте го ова парче возбудлива долна облека и зачинете ја атмосферата оваа вечер. Извонредна црна чипка украсена со сјајни декоративни детали.
Секси комбинација каде градникот е поврзан со танга на суптилен секси начин. Меки еластични ленти на танга удобни за носење, и прилагодливо закопчување на грбот.
Нежна растеглива ткаенина.(90% полиамид и 10%еласти)

Дополнителни информации

Големина

,