Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 838-seg-3

2,090.00 ден

Градник, зартер и танга

избриши
Број на продукт 838-seg-1 Категорија

Опис

Неверојатно секси градник примамливи подвезици и симпатична танга…ке се вљубите во овој сет.
Комбинирајте го со сензуални чорапи и ке се чуствувате совршено.
Сет од три парчиња изработени од преубава чипка.
Градник со мека корпа кој дава совршен изглед изглед на градите со прилагодливи ремени.
Мека еластична ткаенина 90%полиамид и 10% еластин

Дополнителни информации

Големина

,