Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 838-set-3

1,990.00 ден

Градник и танга

избриши
Број на продукт 867-seg-1-1 Категорија

Опис

Прекрасна тантела, секси рамени, слатки панделки и сјајни накити кои го красат вашето тело.

Облечете го овој примамлив комплет, чувствувајте се неверојатно и подгответе жешко изненадување за вашиот љубовник!
Тоа е совршен начин да го освоите неговото срце повторно и да поминете незаборавен момент заедно!
Деликатен, растеглив материјал (90% полиамид, 10% еластан)

Дополнителни информации

Големина

,