Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 842-set-5

1,790.00 ден

Градник и танга

избриши
Број на продукт set842-set-5 Категорија

Опис

Што можете да очекувате по нарачка на овој неверојатен сет…
Ке ве загрее и ке ве натера да се чуствувате толку добро. Љубов, забава, задоволство…звучи одлично.                       Прекрасен дводелен сет комбинација на бордо чипка и црн нежен сатен.
Градник со прилагодливи ремени и повеќестепено закопчување, со вметнат фишбан кој придонесува за кренати гради.
Сет направен од совршено еластична и деликатна чипка. (90% полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,