Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 844-seg-1

1,990.00 ден

Градник, танга и зартер

избриши
Број на продукт set844-seg-1 Категорија

Опис

Ослободете ја вашата нескротливост и влезете во свет исполнет со фантазија…
Дозволете си го тоа со овој троделен сет во сафирна боја во комбинација со црна чипка.
Градник со мека прозирна корпа, со прилагодливи ремени кој дава совршен акцент на вашите гради.
Заводливи забиција во комбинација со танга од иста црно-сафирна чипка.
Чорапи не се вклучени.
Деликатна еластична ткаенина (90%полиамид и 10%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,