Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 844-set-1

1,690.00 ден

Градник и танга

избриши
Број на продукт set844-set-1 Категорија

Опис

Вечерва е совршено време да пробаш нешто возбудливо.
Дводелен сет од црна во комбинација со сафирна чипка.
Градник со мека корпа, длабоко деколте и прилагодливи ремени за совршен израз на вашите гради.
Убава еластична ткаенина (90% полиамид и 10 % еластин)

Дополнителни информации

Големина

,