Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 845-seg-5

2,190.00 ден

Градник и танга со зартер.

избриши
Број на продукт 845-seg-5 Категорија

Опис

Сакате да изгледате неверојатно секси за вашата романтична вечер…
Ова е одлична комбинација на која нема да може да одолее..Неверојатен сет изработен од сатен во прекрасна пурпурна боја во комбинација со црна чипка.
Градник со мека корпа и прилагодливи ремени.
Мек, мазен на допир и еластичен материјал (95% полиамид и 5% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,