Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 852-seg-1

1,990.00 ден

Градник, танга и зартер (со можна опција за високи чорапи)

избриши
Број на продукт set852-seg-1 Категорија

Опис

Неверојатно женствен и пеколно секси сет за вас. Секој дел од него ке изгледа фантастично на вас.
Комбинација на тул украсен со нежна чипка.
Прилагодливи ремени и повекестепено закопчување.
Градник со меки корпи направен од чипка со цветен мотив која ги нагласува вашите облини особено гради и колкови.
Сетот вклучува градник,танга и жабици со прилагодливи ремени. Чорапи не се вклучени.
Мека совршена ткаенина (82% полиамид и 18% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,