Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 852-set-1

1,690.00 ден

Градник и танга

избриши
Број на продукт set852set1 Категорија

Опис

Овој прекрасен сет ке ја нагласи вашата убавина. Секси дизајн,сензуална чипка и совршен украс ке ви даде неверојатен изглед.
Прекрасен дводелен сет од тул во комбинација со чипка и мала тантела мегу градите и на тангата. Прилагодливи ремени на градникот и повеќестепено закопчување, и меки корпи направени од чипка со цветен дезен која го нагласува вашето деколте.
Во комбинација со црна танга од иста чипка.
Деликатна и еластична ткаенина (82% полиамид и 18 % еластин)

Дополнителни информации

Големина

,