Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 853-set-1

1,890.00 ден

Градник и танга

избриши
Број на продукт set853-set-1 Категорија

Опис

Неверојатен сензуален дводелен сет кој се состои од градник и танга во црно беж комбинација.
Градникот е со обложена корпа која дава совршен изглед на градите со широка чипка на рамената и повеќестепено закопчување на грбот.
Танга во комбинација на црно беж чипка нежна на допир и совршено еластична ( 90%полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,