Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 856-set-1

1,790.00 ден

Градник и танга

избриши
Број на продукт set856-set-1 Категорија

Опис

Искористете го пикантниот шарм на овој сет и нека ноќта биде незаборавна.
Секси дводелен сет со цветни мотиви.
Градник со мека корпа и прилагодливи ремени и повеќестепено закопчување на грбот. Длабоко деколте за загаратниран прекрасен изглед кој совршено се совпаѓа секси прозирна танга.
Сатенски лак под градите и на килотите и рабови украсени со чипка.
Производот вклучува градник и танга.
Деликатна совршено еластична ткаенина (90% полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,