Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 857-set-1

1,890.00 ден

Градник и килоти

избриши
Број на продукт set857-set-1 Категорија

Опис

Дали сте биле во потрага по совршен сет…Овој ке биде совршен избор.
Шармантен градник со примамлив украс под вратот и чипка килоти.
Убав дводелен сет кој содржи градник со прилаодливи ремени за лесно прицврстување.
Корпи од тул украсени со чипка на краевите која дава посебен шарм на градите.
Чипкани гаки удобни за носење.
Сетот вклучува градник и танга од убава еластична ткаенина
(94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,