Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 860-set-1

1,890.00 ден

Градник и танга

избриши
Број на продукт set860-set-1 Категорија

Опис

Секси сет во сензулано црна боја.
Сетот вклучува градник и танга од мека и еластична чипка.
Градникот го красат еластични ремени кои совршено ги нагласуваат облините на градите а воедно се украсени со сјајни декоративни елементи.Нежна и пријатна на допир ткаенина (90% полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,