Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 860-set-2

1,990.00 ден

Градник и танга

избриши
Број на продукт 860-set-2 Категорија

Опис

Совршено бела и неверојатно секси комбинација за фантастичен изглед.
Нуди огронно задоволство а вие тоа го чекате…
Сет од градник со мека корпа изработен од мека и нежна чипка во комбинација со танга, украсени со ситен накит на предниот и задниот дел.
Убава и мека ткаенина (90%полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,