Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 866-set-1

1,890.00 ден

Градник и танга

избриши
Број на продукт setTulia-3-1 Категорија

Опис

Секси изглед? Знаете како да го добиете. Облечете го овој примамлив комплет и одете во вашата спална соба.
Можете ли да почувствувате љубов во воздухот? Атмосферата станува жешка? Време е да се започне!
Имајте убави мигови со вашиот сакан!
Мек и еластичен материјал (94%полиамид, 6%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,