Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 867-seg-1

2,190.00 ден

Градник и танга со зартер.

избриши
Број на продукт 867-seg-1 Категорија

Опис

Секси и апсолутно совршена комбинација…
Сетот содржи градник, подвезици и танга изработени од нежна софистицирана чипка.
Градникот е со длабоко отворено деколте кој доловува совршен изглед на вашите гради, воедно украсен со камен во тиркизна нијанса кој дополнително мами…
Подвезици кои лесно се прилагодуваат на вашето тело.
Нежна и еластична ткаенина (90%полиамид и 10% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,