Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет 874-seg-2

2,190.00 ден

Градник, Зартер и танга

избриши
Број на продукт 874-seg-2 Категорија

Опис

Подгответе се за неверојатна нок со овој прекрасен сет..
Секси сет изработен од префинета бела ткаенина во комбинација со елегантна беж чипка.
Сетот содржи градник ,подвезици и танга.
Мека и еластична ткаенина (85% полиамид 15% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,