Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Arisha

2,290.00 ден

Градник и килоти

избриши
Број на продукт setArissha Категорија

Опис

Дали имате фантазија за неверојатна ноќ со вашата сакана личност?
Време е да ja исполните! Се што ви треба е овој комплет. Примамливи црни ремени, тантела околу вашите облини, сјајни украси и … неговите очи полни со љубов кон вас!
Благодарение на оваа секси долна облека можете лесно да го охрабрите вашиот љубовник да започне задоволство во спалната соба. Верувајте ни – ќе биде жешка ноќ!
Пријатен и растеглив материјал (90%полиамид, 10%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,