Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Charmea set

1,890.00 ден

Градник, танга и зартер

избриши
Број на продукт setcharmea set Категорија

Опис

Шармантен, неверојатен деликатен сет кој нуди интензивно задоволство.

Прекрасен троделен сет комбинација на мазна тнаенина и провидна чипка.

Нагласете ја вашата биста со овој прекрасен секси градник со прилагодливи ремени украсен со кристален циркон меќу градите во комбинација со танга и жабици.

Чорапи не се вклучени.

Деликатна и еластична ткаенина (85% полиамид и 15%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,