Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Contica

2,490.00 ден

Зартер градник и танга

избриши
Број на продукт setContica Категорија

Опис

Подготвени? Земете го Контика сетот со себе и одете!

Класична црна долна облека за оние кои сакаат нежна тантела и секси акцент во форма на проѕирен материјал кој ги обвива колковите.
Почувствувајте ја мекоста на градникот и уживајте во комплетот секоја вечер!
Заслужувате да се чувствувате убаво и неверојатно каде и да сте, затоа не обидувајте се да размислувате поинаку.
Мек и еластичен материјал (90%полиамид, 10%еластан)

Дополнителни информации

Големина

,