Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Dotina set

1,990.00 ден

Градник, танга и зартер

избриши
Број на продукт setdotina-set Категорија

Опис

Никогаш толку шармантни до сега…
Разиграни точки и слатки лакови се дизајнирани само да ви дадат извонреден изглед и големо задоволство.Ова е вашето идеално парче долна облека.
Обложен градник со фишбан со совршено ги подиза градите. Прилагодливи ремени.
Деколте украсено со тул на кој се вметнати ситни меки кругови од сатен, детали кои се упадливи на прв поглед. Жабици и танга изработени од мазен на допир материјал во комбинација со тул украсен со сатенски детали.
Сетот содржи градник, жабици и танга.
Високи чорапи не се вклучени.
Убава и еластична ткаенина. (94% полиамид и 6% еластин)

Дополнителни информации

Големина

,