Имај свој стил, чувстувај се силно, биди секси!

Shopping Cart

  • No products in the cart.

Сет Drimera

2,490.00 ден

Зартер градник и tanga

избриши
Број на продукт setDrimera Категорија

Опис

Сакате да го оствоите за секунда…
Со сет Дримера ке го направите тоа многу лесно..
Елегантен а воедно секси сет во темно сина боја цветен дезен.
Сетот содржи градник со длабока корпа,танга и подвезици изработени од еластичен и нежен материјал (90%полиамид и 10%еластин)

Дополнителни информации

Големина

,